در حالی که برگزار کنندگان مراسم از قبل برای نصب بنرهای اطلاع رسانی با سازمان زیباسازی شهرداری تهران هماهنگی کرده و موافقت ان ها را کسب کرده بودند، امروز (چهارشنبه) تعدادی از عوامل شهرداری ناحیه ۶ منطقه ۱۵ در حرکتی زشت و سخیف بنرهای اطلاع رسانی سخنرانی دکتر احمدی نژاد را پاره کردند.

   به نقل ازدولت بهار دکتر محمود احمدی نژاد روز ۵ شنبه به دعوت مردم انقلابی مسعودیه، در مسجد جامع مسعودیه تهران سخنرانی خواهد کرد.

در حالی که کانون فرهنگی مسجد جامع مسعودیه مجری برنامه سخنرانی دکتر احمدی نژاد در این مسجد است برخی خبرها حاکی از اعمال فشار بر پایگاه مقاومت بسیج این مسجد برای لغو مراسم سخنرانی رئیس جمهور سابق کشورمان است.

همچنین در حالی که برگزار کنندگان مراسم از قبل برای نصب بنرهای اطلاع رسانی با سازمان زیباسازی شهرداری تهران هماهنگی کرده و موافقت ان ها را کسب کرده بودند، امروز (چهارشنبه) تعدادی از عوامل شهرداری ناحیه ۶ منطقه ۱۵ در حرکتی زشت و سخیف بنرهای اطلاع رسانی سخنرانی دکتر احمدی نژاد را پاره کردند.

در این میان برخی از خناسان کوشیدند با طرح اتهامی عجیب و غریب، پاره شدن بنرهای سخنرانی دکتر احمدی نژاد را به بسیجیان عزیز و جوان و مومن و انقلابی نسبت دهند!

در همین زمینه، دکتر اسماعیل احمدی، معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با خبرنگار شبکه ایرانیان با رد این ادعای سخیف، خاطرنشان کرد: مواضع بسیج منطبق بر مواضع ولایت است و اگر ایشان مطلبی را بفرمایند، عین موضع بسیج است. همچنین خط قرمزهای بسیج هم کاملا مشخص است که چه افراد و جریان هایی را شامل می شود.

وی افزود: در زیر مجموعه های سازمان بسیچ مستضعفین اعم از بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و سایر قسمت ها، شخصیت های سیاسی و فرهنگی متعدد با تفکرات متنوع به سخنرانی و طرح دیدگاه های خود می پردازند. رهبر معظم انقلاب اسلامی هم اخیرا برای چندمین بار فرمودند که با برهم زدن مراسم های سخنرانی و نشست ها مخالفند و موضع بسیج هم همین است.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه برخی ها علاقمند هستند اقدامات سخیفی مثل پاره کردن بنرهای تبلیغاتی و اخلال در مراسم ها را به بسیج نسبت دهند، گفت: این ادعاها از اساس کذب و توخالی است و مدعیان هرگز نتوانسته ند کوچکترین سندی برای اتهاماتشان ارائه کنند. تا امروز ۲۴ میلیون نفر از مردم با سلایق گوناگون رسما به بسیج در آمده اند و دایره بسیج هیچگاه تنگ نبوده، نیست و نخواهد بود.
طبقه بندی:
ارسال توسط پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی نجوا پرس